Karmy Advena

Dlaczego Addvena?

Współpraca z firmą Addvena to odpowiedź na liczne zapytania klientów dotyczące karm. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć na rynku w zalewie setek marek dietę dla zwierzęcia, która odpowiadałaby po pierwsze naszym oczekiwaniom, a po drugie (i w zasadzie ważniejsze) wpływałaby pozytywnie na naszego pupila. Często skład karm absolutnie nie odpowiada zapotrzebowaniu zwierzęcia na składniki pokarmowe, próżno szukać w niej świeżego czy choćby suszonego mięsa (a jeśli tak to słynne 4% które prawo nakazuje producentom wrzucić do tworzonej mieszanki paszowej)… no właśnie…dietę opartą na zbożach wszelkiego rodzaju zaromatyzowanych na podobieństwo fast foodów trudno nazwać czymś innym niż paszą… Czy jest ona odpowiednia dla psów i tym bardziej kotów będących z zasady mięsożercami? Otóż niekoniecznie. Prawda jest taka, że nasi podopieczni dostają w większości jedzenie dalekie od ideału. Gotowe karmy bazują najczęściej  na kurczaku, który zdecydowanie „lubi” wywoływać reakcje uczuleniowe. Stąd nasze zalecenia by szukać karm bezzbożowych i bezkurczakowych. Na kolejne stawiane przez Państwa pytanie czyli „jaka karma będzie dobra?” odpowiadam, by nie szukać niczego, co ma w sobie te dwa elementy.

Przede wszystkim dlatego zdecydowałam się, by zostać dystrybutorem karm Addvena. To produkt bezzbożowy, oparty na świeżym mięsie jagnięcym, warzywach i owocach oraz dodatkach witaminowych i mineralnych. Nie ma w nim sztucznych ulepszaczy tak powszechnych w dzisiejszym jedzeniu i ludzkim, i zwierzęcym. Zasadą przyjętą przez firmę Addvena jest tworzenie karm holistycznych czyli całościowym, jednolitym podejściu do stworzenia jako jednostki, uwzględnienie wszystkich jego potrzeb. Świetnie sprawdza się przy nawet wybrednych psach, super czują się na niej alergicy, a właściciele mają poczucie że dają swoim zwierzakom jedzenia naprawdę dobrej jakości. Oczywiście nie tylko Addvena jest tak skomponowana by spełniać wszystkie wyśrubowane kryteria, niemniej to ją polecam Państwu w pierwszej kolejności bazując na swoich doświadczeniach z karmami.

 

Addvena First Steps – to karma o wysokiej smakowitości przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów, które w wieku dorosłym nie przekroczą 20 kg. Jak wszystkie karmy Addvena opiera się ona na mięsie jagnięcym ( w tym świeże mięso jagnięce 50%), ponadto w skłladzie znajdziemy groch, ziemniaki, siemię lniane, korzeń cykorii, glukozaminę i siarczan chondroityny (budulec stawów). Cały szereg mikroelementów: żelazo, miedź, cynk, mangan, selen, jod, raz witamin: A, D3,E,B1, B2, B6,B12 , C, wapń, kwas foliowy, biotyna.

Dieta zalecana do stosowania do około 12 miesiąca życia, jej skład jest odpowiedni również dla suk w okresie ciąży i laktacji.

Dostępne opakowania: 200g , 6 kg

 

Addvena First Steps 20+ – karma przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów, które w dorosłym życiu będą ważyły ponad 20 kg. Dieta również oparta na świeżym mięsie jagnięcym uwzględniająca inne zapotrzebowanie na energię oraz wapń. Dieta zalecona do stosowania do 12 miesiąca życia.

Dostępne opakowania : 200g, 12 kg

 

Life – karma dla psów dorosłych osiągających masę do 20 kg. Wyśmienicie nadaje się dla psów z nadwrażliwością przewodu pokarmowego, a nawet z alergią pokarmową na białko inne niż jagnięcina czy wołowina. Dodatek fruktooligosacharydów oraz cykorii zapewnia prawidłowe trawienie w jelicie cienkim.
Dieta zalecana dla psów do 7 roku życia.

Opakowania: 200g, 6kg

Life 20+ – karma przeznaczona dla dorosłych psów o masie docelowej powyżej 20 kg. Karma bazuje na jagnięcinie jako jedynym źródle białka pochodzenia zwierzęcego także doskonale spełnia oczekiwania diety dla psów z nadwrażliwością pokarmową na inne białka zwierzęce. Odpowiednia dawka glukozaminy i chondroityny wspiera stawy .

Dieta zalecana do 6 roku życia

Dostępne opakowania : 200g, 12 kg

Major – karma dla psów dojrzałych, wymagających specjalnego podejścia do ich żywienia. Uwzględnia ona mniej aktywny tryb życia, obniżona została również zawartość białka. Wspomaga to utrzymanie prawidłowej masy ciała u psów w podeszłym wieku i chroni nerki przed upośledzeniem ich funkcji.

Dostępne opakowania: 200g, 12 kg

Nie jesteś pewien czy Twojemu psu zasmakuje Addvena?

Niepotrzebnie – w ofercie mamy opakowania 200g które idealnie nadają się do zabrania w podróż, a także jako testery smaku przez pupila. Serdecznie zapraszamy